O nas

 
 
 
Hej! Z tej strony Piotr Wąsaty. Miło mi przywitać kolejnego Kawosza w eKawiarence!   
 
 
Wizyta w moim sklepie pomoże Ci odnaleźć te idealne czarne ziarenka, które następnie zmielone i zaparzone w domowym zaciszu sprawią, że nie spróbujesz już innej kawy. eKawiarenka nie jest kolejnym zwykłym biznesem z segmentu e-commerce. W ten kawowy sklep wkładam serce, duszę i zamiłowanie do idealnej czarnej ambrozji zwanej też kawą. Każde wysyłane opakowanie jest starannie zapakowane przy pomocy ekologicznych materiałów, dzięki temu dbamy o naszą Matkę Naturę.   
 
No dobrze ale kim w takim razie jestem prywatnie?   
 
Piotr Wąsaty, rocznik 96'. Ratownik Medyczny na co dzień niosący pomoc małym pacjentom w Centrum Urazowym dla dzieci. Z zamiłowania podróżnik w trakcie zdobywania Korony Gór Polski. Można powiedzieć, że człowiek lasu - nie straszne mu obozowanie i wielodniowy trekking. Fotograf amator próbujący swych sił w fotografii krajobrazowej. Od czasu do czasu również para się łucznictwem z pierwszymi sukcesami na koncie.   
 
To jak to jest z tą kawą? 
 
Praca w Ochronie Zdrowia wiąże się z nocnymi dyżurami. Tak też zaczęła się moja przygoda z parzeniem kawy metodami alternatywnymi, która pomagała przetrwać 12 - godzinną zmianę. Z każdym następnym parzeniem umiejętności wchodziły na wyższy poziom, aż w końcu w głowie narodził się pomysł na własną wyjątkową kawę w eKawiarence 😉   
 
eKawiarenka 
 
 
 
 PS. Tak to ja ;) 
 
do góry
Szybkie płatności online są obsługiwane w Tym sklepie.

Obsługiwane płatności kartami płatniczymi: Visa, Visa Electron, Maestro, MasterCard, MasterCard Electronic.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl